Description
Approval:CE
Features
Cordless handheld vacuum cleaner
● Voltage: 21.6V
● Power: 150W
● Capacity: 1.2L
● Battery capacity: 2200mah
● Battery life: 400-500hrs
● Charge time: 4--5hour
● Discharge time: 25min-30min
● Vacuum pressure: 9-14Kpa
● Noise: ≤70dBA
Specifications
| Capacity: | 0. 15L |
| Power: | 120W |
| Voltage: | DC21. 6V(6pcs cell) 2200mAh |
| charging time: | 4~5H |
| working time: | 25~30min |
| Battery life: | 500cycle |
| Vacuity: | ≥8Kpa |
| Noise: | ≤70db(A) |
| Packing size: | 700*300*150mm |
| G. W/N. W: | 2. 3/3. 2kgs |
| Loading Q'ty | |
| 20FT: 1200pcs | |
| 40GP: 1860pcs | |
| 40HQ: 2860pcs | |

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR
AR
JA
RU
VI
BG
HR
CS
DA
NL
FI
IT
PL
TL
IW
ID
SL
UK
TH
FA
MS






