Description
Approval:CE/CB/GS/ROHS/SSA
Features
● Cordless handy/car vacuum cleaner
Specifications
| Capacity: | 0. 6L |
| Power: | 45-60W |
| Voltage: | DC7. 2/10. 8V 2200mAh |
| charging time: | 4~5H |
| working time: | 20min~25min |
| Battery life: | 400~500cycle |
| Vacuity: | 3~5Kpa |
| Noise: | ≤70db |
| Packing size: | 420*115*142mm |
| G. W/N. W: | 1. 2/1. 7kgs |
| Loading Q'ty | |
| 20FT: 4360pcs | |
| 40GP: 8960pcs | |
| 40HQ: 9855pcs | |

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR
AR
JA
RU
VI
BG
HR
CS
DA
NL
FI
IT
PL
TL
IW
ID
SL
UK
TH
FA
MS




