Description
Approval:CE/CB/GS/ROHS
Features
Cordless handy&stick vacuum cleaner
● Voltage: 14.4V
● Power: 120W
● Capacity: 0.15L
● Battery capacity: 2000mah
● Battery life: 500 cycle
● Charge time: 3hours
● Discharge time: 16min-25min
● Vacuum pressure: 8 Kpa-12Kpa
● Noise: ≤75dBA
Specifications
| Capacity: | 0. 15L |
| Power: | 120W |
| Voltage: | DC14. 4V(4pcs cell) 2200mAh |
| charging time: | 4. 5H |
| working time: | 20min~35min |
| Battery life: | 500cycle |
| Vacuity: | ≥12Kpa |
| Noise: | ≤75db(A) |
| Packing size: | 471*185*160mm |
| G. W/N. W: | 1. 1/1. 9kgs |
| Loading Q'ty | |
| 20FT: 2098pcs | |
| 40GP: 4408pcs | |
| 40HQ: 3180pcs | |

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR
AR
JA
RU
VI
BG
HR
CS
DA
NL
FI
IT
PL
TL
IW
ID
SL
UK
TH
FA
MS


























