Description
Approval:CE/CB/GS/ROHS
Features
● "Dry vacuum cleaner with blow function
● Dust full indicator"
Specifications
| Tank material: | metal |
| Capacity: | 18L |
| Power: | 1200/1400/1600W |
| Voltage: | 100~240V |
| Tank diameter: | ∮285mm |
| Mode of cooling: | Circulating air cooling |
| Air flow rate: | 48L/S |
| Vacuity: | ≥18Kpa |
| Noise: | 76~78db(A) |
| Hose diameter: | ∮38mm |
| Operation area: | 10M(diameter) |
| Packing size: | 455*440*430mm |
| G. W/N. W: | 6. 8/5. 9kgs |
| Loading Q'ty | |
| 40HQ: 916pcs | |
| 40GP: 854pcs | |
| 20FT: 408pcs | |

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR
AR
JA
RU
VI
BG
HR
CS
DA
NL
FI
IT
PL
TL
IW
ID
SL
UK
TH
FA
MS










