Description
Approval:CE/CB/GS/ROHS/SSA
Features
Features
● "Water filtration vacuum cleaner"
Specifications
| Function: | wet and dry vacuum cleaner |
| Tank material: | metal |
| Capacity: | 20L |
| Power: | 1200W |
| Voltage: | 100~240V |
| Tank diameter: | ∮300mm |
| Mode of cooling: | Circulating air cooling |
| Air flow rate: | 30L/S |
| Vacuity: | 15~17Kpa |
| Noise: | 76~78db(A) |
| Hose diameter: | ∮38mm |
| Packing size: | 370*370*460mm |
| G. W/N. W: | 6. 7/5. 7kgs |
| Loading Q'ty | |
| 40HQ: 1068pcs | |
| 40GP: 900pcs | |
| 20FT: 420pcs | |
FAQ
INQUIRY
Related Product
-
ZD110-small size, best quality, plastic tank, wet&dry vacuum cleaner, 10L/18L
-
ZD180, Eco-design, Low-noise, Double-filter wet&dry vavuum cleaner
-
ZD90/90A, Eco-design, long-life motor, anti-static function, wet&dry vacuum cleaner
-
ZD10-eco-design, low-noise, double-filter, wet&dry vacuum cleaner, 20L, 30L

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR
AR
JA
RU
VI
BG
HR
CS
DA
NL
FI
IT
PL
TL
IW
ID
SL
UK
TH
FA
MS







