Description
Approval:CE/CB/GS/ROHS/SSA
Features
● wet&dry with blow function
Specifications
| Tank material: | metal |
| Capacity: | 8L/20L/21L |
| Power: | 800/1000/1200W |
| Voltage: | 100~240V |
| Tank diameter: | ∮300mm |
| Mode of cooling: | Circulating air cooling |
| Air flow rate: | 30L/S |
| Vacuity: | 15~17Kpa |
| Noise: | 76~78db(A) |
| Hose diameter: | ∮38mm |
| Packing size: | 340*310*365mm |
| G. W/N. W: | 6. 7/5. 7kgs |
| Loading Q'ty | |
| 40HQ: 1778pcs | |
| 40GP: 1098pcs | |
| 20FT: 750pcs | |

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR
AR
JA
RU
VI
BG
HR
CS
DA
NL
FI
IT
PL
TL
IW
ID
SL
UK
TH
FA
MS














